Ara

Biz

Kimiz ?

Aydın’ın Nazilli ilçesinde 50 yıldır süregelen ve şimdiye kadar toptan ve perakende olarak satış olarak yaptığımız doğal ve kuru gıdalar satışımızı, 2020 yılında yesilcamyerliurunler.com ile internete taşıdık.

Tamamen doğal metodlar ile güneşte kuruttuğumuz, katkı maddeleri kullanılmadan geleneksel yöntemlerle üretip hazırladığımız doğal ürünlerimize kolaylıkla ulaşabilmenizi istiyoruz.

İşini severek yapan ve sevgisini ürünlerine katan değerli emekçilerimizin elinden çıkan ürünlerimizle sizlerin de tanışmasını istiyoruz.

Kullanılan her malzemeden emin olduğumuz, üretim aşamasını en ince detayına kadar takip ettiğimiz, yetiştirmeden ambalajlamaya kadar büyük bir özenle hazırladığımız ürünler dışındaki hiç bir ürünü asla satışa sunmuyoruz.

Her ürünü mevsiminde ve en doğal yöntemlerle üretiyor , seçiyor , işliyor ve zamanı geldikçe satış listemize ekliyoruz. Siz de gönül rahatlığıyla tüketebilin diye geçmiş sezonlardan kalan hiç bir ürünü kesinlikle satmıyoruz.

Büyük bir heyecanla, 50 yıllık tecrübemize güvenerek girdiğimiz bu yeni yolda sizlerle beraber yürüdüğümüzü biliyor olmak en büyük gururumuz.

Artık sizler de bulmakta zorlandığınız ve özlediğiniz bir çok lezzete kolayca erişebilirsiniz.

Doğal Alın, Sağlıklı Kalın!
Afiyet Olsun.

Yeşilçam Yerli Ürünler

Back to Top